WiększaMniejszyNormalny
08.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Gavia - Mamy w roli głównej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.12.2016.
Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016 CHOSZCZNO. W rozegranym w sobotę Turnieju Mikołajkowym AP Gavia na parkiecie wystąpiło kilkaset osób, ale najwięcej emocji, wrażeń, a przede wszystkim śmiechu było w momencie, gdy na boisko weszły mamy młodych piłkarzy. Sala gimnazjum zadrżała w posadach gdy BEATA DROBISZ-WELS strzeliła pierwszego gola.  

Choć w programie tego turnieju przewidziano rywalizację we wszystkich grupach wiekowych, jak również mecze z udziałem rodziców, to jednak organizatorzy zgodnie podkreślali, że najważniejsza w tym dniu była klubowa integracja.
Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016 – Moi rodzice przyjechali tu dzisiaj z Mielna. Zaznaczam, że obydwoje często bywają na imprezach sportowych, ale przed chwilą stwierdzili, że to co tu zobaczyli, zrobiło na nich wyjątkowe wrażenie. Ja również nie ukrywam, że czułam dumę słysząc w ich komentarzu, że koszalińskie kluby zarówno organizacji, jak i klimatu powinny uczyć się od Gavii. Nie zagram w meczu mam, bo muszę zająć się gośćmi, ale mąż mnie zastąpi – mówiła w sobotę pani Katarzyna. Wyniki gier drużyn dziecięcych, młodzieżowych czy seniorów raczej do historycznych annałów tego klubu nie trafią, za to o meczu mam opowiadać się będzie jeszcze bardzo długo.Bohaterki tego wydarzenia, tzn. te panie (na zdjęciu powyżej), które wpisały się do oficjalnego protokołu: JOANNA LIS, ANNA BOSAK, OLA DUBOWIK, MONIKA KACPRZAK, AGNIESZKA ANGULSKA, BEATA DROBISZ-WELS, MONIKA PILCH-CIEŚLAK, KATARZYNA SIEKACZ, ŻANETA PAŻONTKA-MICHAŁOWSKA, ANNA DOMAŃSKA, SYLWIA DRABINA-SZWED, LIDIA JARMUŁA, DAGMARA HARĘŹLAK i BARBARA WALENDZIK, w chwilę po zakończonym spotkaniu z uśmiechami na twarzy zgłaszały gotowość do powtórzenia tego widowiska. Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016
Tu z dziennikarskiego obowiązku dodajemy, że w rolę koordynatora mamuśkowych drużyn wcielił się MACIEJ ZADKA. W samym meczu było głośno, emocjonująco i bardzo wesoło. Mamy pokazały przede wszystkim dzieciom z jakim zaangażowaniem trzeba walczyć o każdą piłkę, a w momencie gdy B. Drobisz-Wels strzeliła pierwszą bramkę, jak należy cieszyć się z tego faktu. W normalnym czasie mecz  zakończył się remisem 2:2, a w rzutach karnych prawdopodobnie wygrały „żółte” (nazwa od koloru plastronu – red.). Nasze stwierdzenie „prawdopodobnie” wynika tylko z tego, że „żółte” cieszyły się bardziej, a sędziujący to spotkanie MICHAŁ OSTRASZEWSKI, do dzisiaj nie jest pewny, które z nich strzeliły o jednego gola więcej. Pewne jest jednak to, że w tym dniu na medale zasłużyli wszyscy. Za świetną organizację, klubową integrację, a także zapewnienia, że w nowym roku emocji również nie zabraknie. My w imieniu Gavii, już zapraszamy na serial „Gavia Cup 2017”, który tym razem rozpocznie się 7 stycznia i składał się będzie z ośmiu turniejów. Wszystkie rozegrane zostaną w hali sportowej choszczeńskiego gimnazjum.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.