WiększaMniejszyNormalny
29.03.2020.
      
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.06.2017.
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty  SZCZECIN – CHOSZCZNO. Wczoraj na stadionie Pogoni Szczecin rozegrany został finałowy turniej siódmej edycji Mini Mundialu. Śmiało można stwierdzić, że grupę starszą zdominowały drużyny choszczeńskie, bo tu wygrała ekipa Węgier (SP nr 3 w Choszcznie), a trzecie miejsce zajęła drużyna Kamerunu (SP w Korytowie). W tej kategorii tytuły najlepszych zawodników zdobyła również nasza para NADIA MALINOWSKA i BARTOSZ WSZĘDYBYŁ, a najlepszym bramkarzem uznany został MIŁOSZ BARTKOWIAK. W nagrodę drużyna ADAMA LEŚNIAKA (Węgry), obejrzy mecz Polska – Kazachstan, który rozegrany zostanie 4 września na Stadionie Narodowym.


     Z Choszczna, na finał do Szczecina pojechały te drużyny, który okazały się najlepsze w eliminacjach rozegranych na orliku przy ul. Obrońców Westerplatte, czyli z kategorii młodszej Peru (SP nr 3) i Belgia (SP nr 1) oraz starszej Węgry (SP nr 3) i Kamerun (SP w Korytowie). Finał siódmej edycji Mini Mundialu przeplatany był różnymi atrakcjami. Klasą dla siebie był PRZEMYSŁAW MISTRZAK, który zaprezentował się w futbolowym freestyle’u, ale jak się później okazało, także wśród uczestników nie brakowało talentów potrafiących odbić piłkę ponad 700 razy. Wśród zawodników pojawiały się gwiazdy sportu, a np. w kolejce po autografy do ADAMA FRĄTCZCZAKA czy też MARCINA WIKI trzeba było czekać po kilkanaście minut.
    Grający w młodszej grupie ekipy ADAMA LEŚNIAKA (Peru) i ARTURA WELSA (Belgia), pewnie przebrnęły gry eliminacyjne. Niestety w meczach ćwierćfinałowych zabrakło im trochę szczęścia, a że był to już etap pucharowy (przegrywający odpadał – red.), więc naszym pozostało już tylko kibicowanie starszym kolegom. A ci grali rewelacyjnie. Tu wystarczy podkreślić, że do meczu półfinałowego drużyny Węgier i Kamerunu nie przegrały żadnego spotkania. Na dodatek, Kamerun pobił rekord eliminacji, wygrywając w jednym ze spotkań aż 14:1!
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty
    W finale ekipa Węgier (na zdjęciu powyżej z ekipą Peru, grali w składzie: NADIA MALINOWSKA, ZUZANNA KOZŁOWSKA, MIŁOSZ BARTKOWIAK, PATRYK WELS, KAJETAN WACHOWICZ, DAWID BARTOS, HUBERT WELS, FILIP KWIECIEŃ, LEON HARĘŹLAK, MICHAŁ MILEWSKI) pokonała 1:0 Kostarykę (Police). I to właśnie oni zdobyli główną nagrodę, czyli bilety na wspomniany wyżej mecz. Z tej ekipy na indywidualne wyróżnienia załapali się również N. Malinowska i M. Bartkowiak.
   W meczu o brązowy medal zespół Kamerunu (zdjęcie poniżej: OLIWIA KURLIT, KATARZYNA MAŃKA, ANITA SZYMANOWSKA, BARTOSZ WSZĘDYBYŁ, MIŁOSZ MULLER, MIŁOSZ KICIŃSKI, MARCEK KOKOT, JAKBY BIEGANOWSKI, BARTOSZ DZIEWULSKI, MICHAŁ PUDRZYŃSKI) prowadzony przez MAŁGORZATĘ DAM, powetował sobie półfinałową porażkę i pewnie, bo aż 5:1 pokonał drużynę Rumunii (Goleniów). Z tej ekipy tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał B. Wszędybył.
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty
Klimat tego wydarzenia najlepiej poczujecie oglądając poniższy fotoreportaż, a w opinii organizatorów, w tym prowadzącego całość JAROSŁAWA MARENDZIAKA, również Węgry i Kamerun mieli najlepszych kibiców.
Przypominamy również, że Mini Mundial rozegrany został po raz siódmy, a choszczeńskie drużyny wygrały tam już cztery razy. W tym przypadku "choszczeńskie" oznacza SP nr 3 w Choszcznie.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.