WiększaMniejszyNormalny
07.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Nowi ludzie, nowe spojrzenia Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
14.07.2017.
CHOSZCZNO. W piątek w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury nasi funkcjonariusze odebrali nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz liczne wyróżnienia i nagrody. Z okazji Święta Policji pierwsze swoje awanse otrzymali widoczni na zdjęciu ŁUKASZ EMILIANOWICZ i MAGDA KEPLIN.
 
 
 - Od blisko wieku pomagamy ludziom, angażując w to działanie wszystkie nasze siły. A cele jakie stawia przed nami kierownictwo polskiej policji staramy się rozwiązywać na najwyższym poziomie. Tak było i jestem przekonany, że moja załoga gwarantuje dostatnią jakość na teraz i na przyszłość - mówił komendant mł. insp. IRENEUSZ WINNICKI. Otwierając piątkową uroczystość podkreślił, że  rok 2017 to czas zmian w choszczeńskiej policji.  - Uważam, że te personalne zarówno na szczeblu zarządzającym, jak i na posterunkach oraz w poszczególnych wydziałach  nie zaszkodziły jednostce, a wręcz przeciwnie, pozwoliły ponownie nabrać wiatru w żagle. Nowi ludzie to nowe spojrzenie i nowe pomysły, a efekty, które obserwujemy choćby w Myśliborzu, potwierdzają, że choszczeńscy policjanci to strzał w dziesiątkę - stwierdza I. Winnicki. Miał tu na myśli, podinsp. DARIUSZA UFNOWSKIEGO i podkomisarza BOGDANA MARCINIAKA, którzy aktualnie kierują wspomnianą jednostką, a wcześniej robili to w Choszcznie. Przypomnijmy, że w naszej jednostce mamy nowego zastępcę Komendanta Powiatowego Policji, nadkomisarza RAFAŁA JANZENA, działem prewencji kieruje apirant MAREK SŁOTWIŃSKI i jego zastępca komisarz JAKUB ZARĘBA, zaś naczelnikiem wydziału kryminalnego został komisarz RYSZARD DERLAGA. Komendant pochwalił się także sukcesami swoich pracowników. - Nasi dzielnicowi są najlepsi w województwie zachodniopomorskim. Kolejny raz, tytuł dzielnicowego roku 2017 zdobył sierż. sztab. RADOSŁAW CIBOROWSKI, a podczas eliminacji do XXIV Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji "Turniej Par Patrolowych - PATROL ROKU” bezkonkurencyjnymi okazali się policjanci sierż. PIOTR PENCAK i sierż. PIOTR ŁABAJ - podsumował. Zaangażowanie policjantów w podnoszenie bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców oraz sumienne wdrażanie krajowej mapy zagrożeń i bezpieczeństwa, chwalił również obecny na spotkaniu, komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, podinsp. JACEK CEGIEŁA. - Róbmy swoje będąc coraz bliżej mieszkańców i ich problemów - powiedział.
 

 
W trakcie opisywanej uroczystości wręczono nominacje na wyższe stopnie zawodowe. Odebrało je 33 funkcjonariuszy, których nazwiska wraz z awansami wymieniamy  pod artykułem. Po raz pierwszy w takim spotkaniu uczestniczyli, i chyba najwięcej powodów do radości mieli ŁUKASZ EMILIANOWICZ i MAGDA KEPLIN. Otrzymali bowiem pierwsze w swojej karierze zawodowej awanse.
W finale uroczystości wystąpił zespół Fishing Group, w składzie którego grają synowie policjantów. Zaprezentowano również film przedstawiający codzienną pracę funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie "Policja to my".

Katarzyna Jezierska

Choszczno – Święto Policji 2017
 
Awansowani (w nowych stopniach): nadkomisarze: RYSZARD DERLAGA i JAKUB ZARĘBA, aspirant sztabowy: SEWERYN HAWRYLEWICZ;  starsi aspiranci - KRZYSZTOF BALICKI I JANUSZ SZYMKOWIAK; aspiranci: KORNEL BIAŁKOWSKI, JULITA BOGACZ, RAFAŁ BRYZEK, BARTŁOMIEJ GŁAWDEL, ŁUKASZ JUSZCZAK, KRZYSZTOF LACH, MARCIN MICHALAK, KATARZYNA  POKORNIECKA, JACEK SŁODKOWSKI, TOMASZ SMUS I  MICHAŁ SZYMANOWSKI;  młodszy aspirant: RADOSŁAW CIBOROWSKI, sierżanci sztabowi: ANDRZEJ ALEKSION, DARIUSZ FIEŃKO, JAKUB PIALIK I DAWID SZANKOWSKI; starsi sierżanci: ANNA BRZEZIŃSKA, RAFAŁ DZIAŁAK, MARCIN FELUSIAK, KRZYSZTOF KRYNICKI, PIOTR PENCAK, PAWEŁ SZPAŁEK I GRZEGORZ ŻABSKI; sierżanci: MONIKA CZARNIK, PIOTR LEŚNIAK i DAWID PAKUŁA;
Pierwszy w swojej policyjnej karierze awans na stopień starszego posterunkowego otrzymali:  ŁUKASZ EMILIANOWICZ i MAGDA KEPLIN.

Nagrody i wyróżnienia:

Brązowe Odznaki „Zasłużony Policjant”: kom. JAROSŁAW CZYŻEWSKI  i asp. szt. JAROSŁAW KMETYK

Pamiątkowe ryngrafy: JOANNA MOTOWIDŁO-KULA oraz RYSZARD HAWRYLEWICZ

Złote odznaki honorowe Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji: mł. insp. IRENEUSZ WINNICKI oraz  RYSZARD HAWRYLEWICZ

Wyróżniono byłych i obecnych dzielnicowych: asp.szt. IRENEUSZ KOZICZ, mł.asp. KAMIL DŹWILEWSKI, st.sierż. JAKUB PIALIK, sierż. MARCIN FELUSIAK i sierż. GRZEGORZ ŻABSKI oraz naczelnika Wydziału Prewencji MARKA SŁOTWIŃSKIEGO
 
Wyróżniono także osoby, które od wielu lat wspierają wszelkie inicjatywy podejmowane przez KPP Choszczno na terenie powiatu: WŁODZIMIERZ ROCŁAWSKI -Nadleśniczy Nadleśnictwa Drawno, JAN RUREK- Nadleśniczy Nadleśnictwa Bierzwnik oraz SEWERYN SZYMCZAK - Prezes Telewizji ECHO.
Podziękowano za wsparcie inwestycji związanej z remontem Posterunku Policji w Krzęcinie: KRZYSZTOF KOWALSKI , JULITA STRZELCZYK, WIESŁAWA KROWICKA, DARIUSZ WIĄZ, J. RUREK, JACEK GIDA, ARTUR ZABORSKI.  

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.